Matematik - Geometri Özel Ders

 Matematik Özel Ders Ücretleri (Geometri Özel Ders Ücretleri)

Özel Ders Türleri

Öğrenci Evinde

Ofiste

2 Kisi Birlikte

LYS Matematik Özel Ders Fiyatları

150 TL

130 TL

80 TL

YGS Matematik Özel Ders Fiyatları

150 TL

130 TL

80 TL

Ara sınıf Lise Özel Ders Fiyatları

130 TL

100 TL

60 TL

TEOG Matematik Özel Ders Fiyatlar

120 TL

100 TL

60 TL

Ortaokul Ara sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

110 TL

90 TL

60 TL

ilkokul Matematik Özel Ders Fiyatları

100 TL

90 TL

60 TL

 

Alaninda başarılı uzman matematik özel ders öğretmenleri ile matematik dersinde başarılı olmak hiç zor değil.

Matematik özel dersi veren öğretmen arıyor, matematik özel dersi almak istiyorsanız Bize Mail Whatsapp yada telefon ile ulaşabilirsiniz.

En iyi matematik öğretmeni yoktur. En iyi olmak öğretmenlik mesleğinin doğasına aykırıdır. Her zaman daha iyi olmaya çalısan öğrenci ile birlikte adımlarini atan, onlara amaçlarına ulaşana dek rehberlik eden kişilerdir öğretmenler.

Matematik Özel Dersi Nasıl Olmalıdır?

            Matematik dersi birçok öğrenciye çok zor gelirken kimi öğrencilere de çok kolay gelmektedir. O yüzden matematik dersi için zor bir ders demek doğru olmayacaktır. Bunun yerine “ Neden bu derste kimi çocuklar zorlanırken kimileri ise çok kolay yapabilmektedir? “ sorusuna yoğunlasılmalıdır. Işte burada karşımıza öğrenilmiş çaresizlik kavramı çıkmaktadır.

           Yanlış tekniklerle matematik öğretilmeye çalişılan çocuk, derse karşı olumsuz tutum geliştirmekte ve yanlış alışkanlıklar edinmektedir. Matematik özel dersi verirken temel amacımız öğrencinin derse karşı olumlu tavır oluşturmasını saglamaktır. Önümüzdeki en büyük engel olan ögrenilmiş çaresizlikten kurtulmak için özel dersi dogru kisiden almanin önemi çok büyüktür.

           Matematik özel dersi veren diğer kurumlardan üstün kılan özelliğimiz nedir ?

Önceligimiz matematiği sevdirmektir. Dersi seven çocuk ilgi duyar, ilgi duyan çocuk çalısır, çalısan çocuk başarıya ulaşır. Biz bu döngünün doğru islemesi için alanında uzman matematik özel ders öğretmenleri ile size yol gösterici oluyoruz.

 

Hangi Derslerden Özel Ders veriyoruz ?

LYS matematik özel ders, YGS matematik özel ders, TEOG matematik özel ders, Ara sınıf matematik özel ders (4, 5, 6, 7, 9, 10, 11)

 

 


2012 İZMİR ÖZEL DERS MERKEZİ | İzmir özel ders, YGS, LYS, SBS dersleri, İlköğretim ve Lise takviye dersleri, Yabancı dil dersleri, İngilizce kursu, Matematik ve zeka oyunları