Matematik Özel Ders

Matematik- Geometri YGS Sınavında Nasıl Başarılı Olunur?

                YGS matematik sınavı temel matematik ve geometri bilgilerinin hangi düzeyde kullanıldığını ölçen bir sınavdır. YGS sınavı hazırlıklarının temeli 9 ve 10. Sınıfta atılmalı 12. sınıf başlamadan tüm konu eksiklikleri giderilmelidir. En doşru olan bu süreci 9,10 ve 11. Sınıfa yapmaktır alternatif olarak 11. sınıfın sonundaki yaz tatilinde YGS sınavı hazırlıkları hızlandırılmış olarak yapılabılır. 12. sınıf içerisinde YGS sınavına çok zaman ayırmak LYS sınav başarısını olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

                 YGS matematik özel dersi verirken ögrencinin hazır bulunuşluk düzeyine göre program yaparak en kısa sürede YGS konularını bitirmesini saglıyoruz. YGS matematik özel ders almak için bize ….. nolu hattan ulaşabilirsiniz.Matematik-Geometri LYS Sınavlarında Nasıl Başarılı Olunur?

              LYS Matematik- Geometri sınavları temel ve ileri düzey matematik- geometri bilgilerini sınayan sınavlardır. LYS sınavlarının genelinde olduğu gibi bilgiyi ve öğrencinin öğrenmenin hangi basamağında olduğunu ölçen YGS ye oranla seçiciliği daha yüksek sınavlardır. LYS çalışmalarını engelleyen en önemli etken YGS sınavına hazır olmamak ve YGS sınavına çok fazla zaman ayırmaktır. Eğer bu yazıyı 11. Sınıftan önce okuyorsanız mutlaka önerilerimizi dikkate alıp kendinize uygun çözümlerden birini seçin. 12. Sınıfta iken bu yazıyı okuyorsanız elinizden geldişince YGS-LYS çalısma oranlarını ayarlayıp iki sınava eş zamanlı çalısmalısınız.

LYS matematik özel dersi verirken öğrencinin hazır bulunuşluk düzeyine göre program yaparak en kısa sürede LYS konularını bitirmesini sağlıyoruz. LYS matematik özel ders almak için bize ….. nolu hattan ulaşabilirsiniz.Bitirilmesi Gereken Yayınlar

 

  1. MEB ders kitapları ve kazanım testleri

  2. MEB degerlendirme sınavları

  3. En az 4 soru bankası

  4. Özel ders alıyorsanız verilen çalısma soruları

  5. En az 20 deneme

  6. Geçmis yillarin çikmis sorulari

2012 İZMİR ÖZEL DERS MERKEZİ | İzmir özel ders, YGS, LYS, SBS dersleri, İlköğretim ve Lise takviye dersleri, Yabancı dil dersleri, İngilizce kursu, Matematik ve zeka oyunları